درباره ما

مشتریان ماشین سازی ارم را بر اساس نیاز خود بیابید

دیباچه

امروزه از آنجا که بسته بندی محصولات و مواد نقش بسزایی در معرفی کالا به خریداران دارد و مشتریان فروشگاه ها با لحاظ داشتن نوع و شکل بسته بندی اقدام به خرید ملزومات خود می نمایند، نقش صنعت بسته بندی از مرحله تولید تا فروش محصولات بیشتر به چشم می آید.

شرکت ماشین سازی ارم با بیش از 30 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی افتخار دارد که یکی از پیشگامان صنعت بسته بندی در کشور عزیزمان ایران می باشد که در طول این مدت افتخار همکاری با بیش از 1000 کارخانه داخلی و خارجی در زمینه تجهیز خطوط فرآوری و بسته بندی را داشته است.

دستگاه هاى اين شركت با بالاترين كيفيت توليد و مجهزترين ماشين هاى ابزار ساخته مي شوند و در مراحل مختلف طراحى، محاسبات كامپيوترى و ساخت از كنترل كيفی بالائى برخوردار هستند. قطعات و آلياژهاى بكار برده شده در اين دستگاه ها همگى از مرغوب ترين مواد موجود در دنيا مي باشند كه همين مسئله قدرت رقابت با رقباى خارجى را براى اين شركت فراهم آورده است و همچنين استهلاك قطعات را به حداقل ممكن و طول عمر مفيد آنها را بسيار بالا برده است.

ماشین آلات ساخت این شرکت از تکنولوژی روز دنیا در قسمت های مکانیکی و الکترونیکی برخوردار می باشند و در عین قابلیت بالا دارای اپراتوری ساده بوده که امکان استفاده از این دستگاه ها را با کمترین مدت آموزش برای کاربران دستگاه مهیا می سازد. یکی از نقــاط قوت این شرکت تجهیز نیروی پشتیبانی بوده که ارائه سرویس و خدمات پس از فروش در کمترین زمان و با کمترین هزینه در تمامی نقاط را فراهم آورده است که این امر باعث افزون رضایتمندی مشتریان عزیز این شرکت شده است.

نصب و راه اندازی رایگان

24 ماه گارانتی

آموزش رایگان

10 سال خدمات پس از فروش

فیلم معرفی