محصولات

سری دانه ای

سری دانه ای شامل دستگاه های بسته بندی جهت محصولات گرانولی (دانه ای) می باشد. بسته های این دستگاه ها به فرم بالشتی می باشند که در صورت سفارش قابلیت بسته بندی به فرم پاکتی نیز به دستگاه اضافه می گردد. برخی از دستگاه های این سری دارای سیستم توزین حجمی می باشند که برای بسته بندی محصولات دانه ای با شکل و اندازه یکنواخت مناسب می باشند و برخی دیگر از دستگاه های این سری دارای سیستم توزین دیجیتال می باشند که برای بسته بندی گروه وسیعی از محصولات دانه ای مناسب می باشند.

بالا

سری میله ای

سری میله ای شامل دستگاه های بسته بندی جهت محصولات میله ای شکل می باشد. یکی از دستگاه های این سری دارای سیستم توزین حجمی می باشد و دیگر دستگاه این سری دارای سیستم توزین دیجیتال می باشد.

بالا

سری پودری

سری پودری شامل دستگاه بسته بندی جهت محصولات پودی می باشد. بسته های این دستگاه به فرم بالشتی می باشند که در صورت سفارش قابلیت بسته بندی به فرم پاکتی نیز به دستگاه اضافه می گردد. دستگاه این سری دارای سیستم توزین دور شمار مارپیچ می باشد.

بالا

سری ساشه

سری ساشه شامل دستگاه های بسته بندی جهت بسته های ساشه (یک نفره) می باشد. دستگاه های این سری برای بسته بندی محصولات گرانولی (دانه ای) ریز یا محصولات پودری یا مایعات مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها قابل ارائه بصورت ساشه 3 طرف دوخت و یا ساشه مدادی بنا به سفارش می باشند.

بالا

سری پر کن

سری پرکن شامل دستگاه های پرکن جهت پر کردن انواع پت و یا کیسه از محصولات گرانولی یا پودری می باشد.

بالا

سری بوجاری

سری بوجاری شامل دستگاه بوجاری جهت دانه بندی انواع حبوبات، خشکبار و غلات می باشد.

بالا

تجهیزات جانبی

تجهیزات جانبی شامل دستگاه های جانبی جهت نصب و استفاده روی سایر دستگاه ها (به ویژه دستگاه های بسته بندی) می باشد.

بالا

سری بالابر

سری بالابر شامل دستگاه های بالابر تغذیه کننده جهت رساندن محصولات به سایر دستگاه ها می باشد.

بالا

سری نوار نقاله

سری نوار نقاله شامل دستگاه های نوار نقاله جهت حمل محصولات و یا بسته ها می باشد.

بالا